MATRAKLIĞA HOŞGELDİNİZ!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MATRAKLIĞA HOŞGELDİNİZ!

Süper Bir yer Burası

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSanatçılar

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

YazarMesaj
__!!!PeSiMiST!!!__

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları   Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları Icon_minitime2008-07-08, 18:45

SAGOPA

Emeklemekle başlar hayatin yollari ayak nasir tutar madalyon çift tarafli nacizhane ben ozan dizelerim sizi hangi birimiz yaşadik tek tarafli sorma gitsin yokuşlarim nefes kesselerde ben yolumda sersefil çakil taşi modunda direnir oldum sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun keyfime değmeyin rüyalarimda karmaşik teraneler de yazarim olsun varsin anlaşilmaz olsun yunusun kalbi çöple dolsun körpe duygularimi kahpelere de verdim sahteliklerin menfi düşlerinde karakter oldum üzgünlüğüm kendime özgü son hatalarin yok telafi lüksü küskün düştüm müstakil bir onurum miras kaldi küskün düşen ağlamazdi yazilarimin ana temasiydi ben bildim kendimi sessiz kaldim ısyanlarimida yüreğime gömdüm mültecilerimi öldürdüm hepsini hepsini lolipop şekerleriyle 18 ıne kadar flörtsün ve mahluk söyle adin nedir kaç harften oluşuyorsun kaçi sesli kaçi sessiz kaç davraniş sergiledin kaçi yerli kaçi yersiz

Koş saraylarima bulabilirsen beni konuş ve dertleş eskisi gibi bul seni getir bana hediyem ol aklimin odalari senle doldu taşti.

KOLERA

Içim sapti rahatsiz etti aşiri çarpintilardaydi tersim düzüm karmaşikti ağzim alişti aşkim saf kadehti en sekinden ense kökünden damitildi cam bebektim acilinden arka bahçemde yüzümüm hakimiyeti ışte eşli pişti eşini satmak üzereydi grevdeydi 2 gözüm ve arsalarima birkaç damla yaş dikildi tedirgin edici değil mi kolera oyuna gelmemekti tedavüldemiyim hala takip ettir haliyledir ıçim geçmiştir ederi bedelimin değeridir kabiliyettir büyük marifettir empati ıffettir virajdayken hissettir elemin elzemdir gözlerimde masum ıfade acemi titreyiştir kim sebepse engelimdir ulan bu ne perhizdir kimliksizim bu ne sadakattir bizzat kendime rastladiğim tutuşan hayallere

Koş saraylarima bulabilirsen beni konuş ve dertleş eskisi gibi bul seni getir bana hediyem ol aklimin odalari senle doldu taşti.

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SaqoPa KajmeR - Disstortion EP
» Sagopa Kajmer (Evliya-i Rap) - 24